ZAPRASZAM

Nasze Forum stworzone dla Reklamy firm

Sprzęt RTV

Tematy

Odpowiedzi

Wyświetlone

Ostatni Post

Firma zajmująca się nagrywanie vhs na dvd?
Rafałek34 » 05.02.2014 00:10:03

5

79

kwiat_r151
10.02.2014 14:41:07

Ostatnio dodane posty

Przeszukałem kilka for, zadawałem pytania natomiast nikt nie prowadził mi nic wyjątkowego. Chyba będę zmuszony odnaleźć porządny odtwarzacz, którym odtworzę kasetę i nagram kamerą cyfrową bo innej opcji nie widzę. Chyba, że ktoś zna doskonalsze rozwiązanie więc czekam. Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi i pomoc.

Moi rodzice kilka miesięcy temu nagrywali własne nagranie weselne na dvd to korzystali z usług takiej firmy. Kasetę można wysłać pocztą i po krótkim czasie możemy oczekiwać na przesyłkę zwrotną. Jakość obrazu ulegnie poprawie dzięki nowoczesnym technikom komputerowym zarówno warto wydać 15 pln jeżeli się nie mylę.

Sam zastanawiam się jak utrzymać w dobrej formie nasze rodzinne pamiątki, które były nagrane w czasach naszej młodości. Słyszałem, że można przegrać kasety vhs na dvd. Czy ktoś się orientuje gdzie można takie coś zrobić? Pilnie mi na tym zależy dlatego też proszę o odpowiedzi.

© Copyright Nasze.postawnafirme.net.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Polityka Prywatności

Partnerzy: Partner.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies oraz naszej polityce prywatności.