ZAPRASZAM

Nasze Forum stworzone dla Reklamy firm

stomatolog Toruń

Strona główna > Zdrowie oraz uroda > Stomatologia > stomatolog Toruń

stomatolog Toruń

01.02.2022 10:24:18 

Chciałabym się zapisać do dobrego stomatologa w Toruniu, ale nie jestem stąd, dlatego szukam pomocy w wytypowania sensownej kliniki, nawet z perspektywą na poważniejszą odbudowę. Jestem w dość pilnej sytuacji. Jeżeli możecie dajcie znać proszę.

01.02.2022 13:20:59 

Najlepiej, żeby była pełna diagnostyka uzębienia na miejscu. Czasami też nie zaszkodzi pozyskać opinii drugiego specjalisty.

02.02.2022 21:40:39 

Mojego ojca zapisałem na robienie implantów w KSE https://kse.dental/, Toruń oczywiście i dobrze wyszło. Żadnych powikłań, skutków ubocznych, problemów później z tymi implantami. Ojciec zadowolony, bo nawet twarz się poprawiła. A miał dość poważne ubytki, a to jednak wpływa na wygląd. Teraz jeszcze jest tanio. Dobrze ludzie mówią. Lepiej się możliwie najszybciej zapisywać i nie kombinować.

03.02.2022 09:30:04 

Od nowego roku, podobno przez Nowy Ład może być drożej, dlatego na Twoim miejscu zapisywałbym się do stomatologa jeszcze w tym roku. Nie wiadomo, co to będzie. Czy nie będziemy mieli służby zdrowia całkowicie na wzór amerykański.

04.02.2022 18:52:14 

Nieleczone zęby wpływają na cały organizm, szczególnie próchnica. No i lepiej robić lepsze wypełnienia, żeby nie wypadły przypadkiem.

05.02.2022 17:32:14 

Też mam z nimi bardzo dobre doświadczenia. Pod kątem wypełnień to się wszystko zgadza, czyli i kolor i odpowiednie umiejscowienie, diagnostyka, wywiad z pacjentem, masa wskazówek. Nie kombinują też za bardzo z cennikiem i znieczuleniem. Nie dopłacasz za znieczulenie przy większości zabiegów, co uważam za duży plus.

06.02.2022 08:48:34 

Też mam z nimi doskonałe doświadczenia. Jedna z niewielu klinik, gdzie można się umówić na metamorfozę uśmiechu, a zabiegi przeprowadzić ze znieczuleniem, które nieco dłużej działa i nie wywołuje żadnego dyskomfortu. Dla mnie to podstawa leczenia stomatologicznego.

Ostatnio dodane posty

Hej! Ja miałam świetne doświadczenia z dentystą na Tarchominie, który zajmuje się stomatologią estetyczną. Można znaleźć takie oferty na różnych stronach internetowych, wystarczy porównać.

Witam! Czy ktoś z Was może polecić dobrego stomatologa na Tarchominie, który zajmuje się implantologią? Zastanawiam się nad wszczepieniem implantu i chciałbym trafić do sprawdzonego specjalisty. Jakie macie doświadczenia z takimi zabiegami w tej okolicy? Będę wdzięczny za wszelkie sugestie!

Jestem z Myślenic i mogę polecić kilka gabinetów, ale zgodnie z regulaminem, nie podajemy tutaj nazw firm. Warto jednak sprawdzić ich strony internetowe, aby dowiedzieć się więcej o oferowanych usługach i przeczytać opinie pacjentów.

© Copyright Nasze.postawnafirme.net.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Polityka Prywatności

Partnerzy: Partner.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies oraz naszej polityce prywatności.